תחום הנזיקין והביטוח הינו תחום חובק עולם ומלואו והדבר בא לידי ביטוי באלפי תביעות שניהל משרדנו מול גופים שונים בערכאות בית המשפט השונות ברחבי הארץ. למשרדנו ניסיון רב שנים בתביעות רשלנות בתחום נזקי הגוף, נזקי רכוש (נזקי פח, ליקויי בניה, נזקי מים, אש וכדומה), תאונות דרכים, תביעות עובד כנגד מעבידו עקב תאונות עבודה, תביעות תלמידים מכוח פוליסת תאונות אישיות, לשון הרע ועוד.

דיני הנזיקין עוסקים בכל הסיטואציות בהן נגרם נזק, הן לרכוש והן גוף. בטרם תידון שאלת הנזק, קרי סכום הפיצוי לו זכאי אדם בגין הנזק שנגרם, יש תחילה לבדוק את שאלת האחריות. כלומר, האם קיימת אחריות של גורם כלשהו לנזק?  רק לאחר ששאלה זו נענתה בחיוב, עוברים אנו לדון בשאלה השנייה – מהו גובה הפיצוי לו זכאי הניזוק?

בעוד ששאלת האחריות הינה פשוטה יחסית, קביעת סכום הפיצוי הינו עניין מורכב במיוחד, היות וישנם כללים רבים אשר יש לבדוק ולהביא לידי בדיוק בהתאם לנסיבות המקרה. יודגש, כי בתחום זה ישנה חשיבות מכרעת לשופט הדן בתיק ומטעם זה חשוב כי עורך הדין המייצג יהיה בעל ניסיון בתחום ובעל ניסיון מוכח בהופעה בפני בתי משפט, שכן ניסיון זה יביא לכך כי התיק יתנהל בצורה הטובה ביותר. 

במסגרת עבודתנו, עורכי הדין במשרד מקפידים להתעדכן בהתפתחות הפסיקה וההלכות של בית המשפט העליון בתחומים אלו וזאת על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי הטוב והאיכותי ביותר. כמו כן, לצורך מתן טיפול מיקף ללקוחותינו, משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם מיטב המומחים בתחומים שונים ומגוונים: מומחים רפואיים, שמאים, אקטוארים, כלכלנים, מהנדסים, מומחי תחבורה, מומחה בטיחות, חוקרים פרטיים וכדומה.

תודה,פרטיך נשלחו בהצלחה!

השאירו פרטים
ונציג יחזור אליכם: