תביעות נגד חברת החשמל

במהלך שנות פעילותו של משרדנו, ניהל משרדנו מספר לא מבוטל של תיקים מול חברת החשמל במגוון נושאים כדוגמת: נזקים למכשירי חשמל, קרינה בלתי מייננת,  שימוש בלתי חוקי (שב"ח / מג"ח) ועוד.

יתר על כן, משרדנו בקיא בדין ובפסיקה הנוגעים לחברת החשמל ולספקי חשמל נוספים, לרבות שיקולי חברת החשמל במענה ללקוחותיה בפניותיהם לאחר תקלות ו/או בעיות לסוגיהן.

לנוחיותכם, מובאים לפניכם סיקורים בנושאים הנפוצים בהם נתקלים צרכני חברת החשמל בקשיים בבואם בפתחה של חברת החשמל.

נזקים למכשירי חשמל

בחודשי החורף הקרים ובחודשי הקיץ החמים, בהם צריכת החשמל הארצית מרקיעה שחקים, צרכני חברת החשמל מלינים חדשות לבקרים על נזקים שנגרמו למכשירי החשמל הביתיים או עסקיים (מחשבים, מזגנים, מכונות כביסה, טלוויזיות וכו').

משרדנו עוסק בטיפול מקצועי מול גורמים בחברת החשמל ומחוצה לה, בניסיון להביא את העניין לידי סיום במקצועיות ובמהירות ללא הצורך לפנות לערכאות. היות וחברת החשמל מקשיחה עורף במשא ומתן ומדיניותה לסרב לתשלום פיצוי בגין אותם נזקים, נאלץ משרדנו, לא אחת, להגיש תביעות כספיות בגין הנזקים שנגרמו.

שימוש בלתי חוקי בחשמל  (שב"ח / מג"ח) 

ידוע לכל, כי שימוש במתקני חשמל לצרכיו הפרטיים של הצרכן ללא כל תשלום או תשלום חלקי מהווה שימוש בלתי חוקי בחשמל (להלן: "שב"ח" או "גניבת חשמל"), כאמור לעיל.

על מנת למגר את תופעת גניבת החשמל, חברת החשמל עורכת בדיקות שגרתיות בבתים ובעסקים מידי יום. 

יחד עם זאת, חברת החשמל טועה בשיקול דעת באשר לקרות מקרי שב"ח ובמהלך שנות פעילות המשרד נתקלנו לא אחת, מקרים שחברת החשמל חייבה צרכנים בחיובי חשמל גבוהים במיוחד מסיבת השב"ח כאשר בפועל השב"ח לא היה ולא נברא ולאחר התערבות משרדנו נמחקו החובות בחברת החשמל ללא כל תשלום.

משרדנו מפעיל את כל הכלים העומדים לרשותו בכדי למזער את אותן טעויות שעשויות לעלות בכסף רב לצרכן חברת החשמל, לרבות ניהול מו"מ עם גורמים רגולטריים על חברת החשמל, הגשת תביעות לערכאות משפטיות מתאימות ועוד.

תודה,פרטיך נשלחו בהצלחה!

השאירו פרטים
ונציג יחזור אליכם: