המשרד הינו משרד בוטיק שנוסד בשנת 2009 על ידי עורכי הדין אריק ארביב ושי שמואל פרץ. משרדנו מונה כיום 5 עורכי דין, מנהל משרד, טרום מתמחה ומזכירה.

משרדנו מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים מגוונים בתחום האזרחי-מסחרי בבתי המשפט השונים בכל הערכאות, בנושאי ליטיגציה שונים ומורכבים, החל מתביעות כספיות, סכסוכים עסקיים, תביעות נזיקין ויתר התחומים בהם מתמחה המשרד. כמו כן, משרדנו מייצג זוכים וחייבים בלשכות ההוצאה לפועל ובית המשפט המחוזי בהליכי פשיטת רגל.

משרדנו בעל יכולת מקצועית רחבה לצד ניסיון מוכח של שנים רבות בייצוג לקוחות פרטיים ועסקיים בתחומי ההתמחות של המשרד.

עורכי הדין במשרד מקפידים לעבור השתלמויות מקצועיות על בסיס קבוע בתחומי העיסוק של המשרד, וכן בעלי גישה למערכות המידע הטובות והמתקדמות ביותר הקיימות בתחום עריכת הדין וזאת הן על מנת לייעל את השירות ללקוח והן על מנת להתעדכן באופן שוטף בהלכות חדשות, פסקי דין הנוגעים לתחומי המשרד ועוד. יתרה מכך, עורכי הדין במשרדנו מתמחים במספר תחומים בכדי לאפשר למשרדנו להעניק ללקוחותינו קשת רחבה של שירותים משפטיים, וכן עבודת צוות וחשיבה קולקטיבית בתהליך קבלת ההחלטות לצורך ייצור האסטרטגיה המשפטית המתאימה ביותר ללקוחותינו.

האני מאמין של משרדנו הינו כי הצלחתנו המשותפת תלויה בראש ובראשונה בכמות השעות היומיות בה מתבצעת עבודה בכל תיק ותיק תוך הקפדה על אסטרטגיית ניהול תיק בצורה היעילה ביותר בכדי להשיג את התוצאה הרצויה, וזאת תוך עדכון שוטף של הלקוח ושימת דגש על מתן פתרון תוך ראייה כוללת באשר לצרכי הלקוח והסביבה העסקית בה הוא פועל, וכל זאת ללא פשרות, שמירה על טוהר מידותיו ויושרו המקצועי של עורך הדין.

מיום היווסדו של המשרד, אנו מחויבים להעניק לקהל לקוחותינו שירות משפטי ברמה גבוהה, ביחסי אמון עמוקים עם הלקוח ושימת דגש על סודיות מקצועית של עורך-דין לקוח. משרדנו הינו משרד המאופיין בצביון משפחתי, למרות שבמשך השנים המשרד התפתח ונוספו עורכי דין ועובדים, נותרה אוירה של שיתוף פעולה, אחווה והפרייה הדדית בין עורכי הדין במשרד.

תודה,פרטיך נשלחו בהצלחה!

השאירו פרטים
ונציג יחזור אליכם: